Category: Posvátné rostliny

BUFO ALVARIUS

Směs Mediciny se získává z ropuchy zvané Bufo Alvarius, která žije v Sonorské poušti v Mexiku. Z jeho žláz je extrahován toxin, který obsahuje účinnou látku 5 meo organic dmt, která je přítomna i v různých druzích rostlin evropského a asijského původu, jako je Yopo.

Číst více »

Ayahuasca

Ayahuasca se sklada z liany Banisteriopsis caapi a dalsi rostliny. Jmenem ayahuasca se oznacuje tez samotna liana a nekdy se napoj pripravuje pouze z ni, bezne se k ni pridavaji listy rostlin obsahujici dimethyltryptamin (DMT) .

Číst více »

VAKCÍNA DO DŽUNGLE „KAMBO“

Nemoc je součástí vaší životní zkušenosti, ale existuje lepší způsob, jak žít ve zdraví, lásce a duchovnu, řešení je zde KAMBO Je to nejsilnější lék Amazonie. Jeho sílu dobře znají staří šamani (lékaři a duchovní průvodci) již více než 1000 let.

Číst více »

Rapé

Je to posvátný lék, který ctí vztah předků mezi našimi prarodiči a posvátným tabákem. Připravuje se kombinací tabáku, léčivých rostlin, stromové kůry nebo popela z posvátného ohně.

Číst více »

XANGA

Věčná cesta za 30 minut… Pocit je podobný, jako když sestupujete spirálovou rampou směrem ke středu Země, přecházíte všechny druhy krajin nevýslovné krásy, všem dominuje kosmická vibrace velmi podobná lásce.

Číst více »

SANANGA (Oční kapky)

Tento posvátný a mocný lék se používá k léčení fyzických a duchovních nemocí tím, že čistí mysl a energie a získává zcela nový způsob vnímání a soustředění,
Tato Sananga je prodchnuta záměry absolutní jasnosti a koncentrace.

Číst více »

Los Niňos Santos

Psilocybin dokáže přepojit mozek lidí s úzkostí, depresí a odstranit smyčku negativních myšlenek. Pomáhá léčit klinickou depresi. Pomozte vyrovnat se se závislostmi. Pomáhá mít pozitivní myšlenky, protože se rozchází s programy negativity.

Číst více »