O nás

Stanley (45 let)

Facilitátor (Duchovní průvodce)

spirituální cesta za sebepoznáním začala před lety, když jsem odešel z Evropy do Mexika, kde jsem měl možnost seznámit se s posvátnou rostlinou ayahuascou a dalšími přírodními medicínami. Zároveň jsem si prošel vlastní spirituální cestou až do Peru, kde jsem se naučil mezi místními šamany, jak se tento posvátný nápoj připravuje a jak se s ním správně zachází.

Mé hluboké a intenzivní spojení s touto rostlinou mě přivedlo k tomu, abych začal pomáhat lidem a mohl jim přiblížit její účinky, především tedy těm, kteří přicházejí ze západních kultur.

Bude mi velkou ctí vás provést skrze ceremonie a retreaty. Pomohu vám s hlubokou vnitřní transformací a léčením, ale i následnou integrací.

Irena (42 let)

spirituální cesta začala také před lety, když mě můj manžel poprvé přivedl na moji první ceremonii s ayahuascou.

Prošla jsem si intenzivním léčením, což mě dovedlo k sebepoznání. Poznala jsem sama sebe, mou duši, ayahuasca mi ukázala, kdo ve skutečnosti jsem. Pochopila jsem své strachy, emoce, negativní vzorce, jak od svých předků, tak z minulých životů, pochopila jsem své fyzické choroby, nemoci, neduhy, vady a začala jsem je postupně odstraňovat.

Pořád jsem na své spirituální cestě a mé léčení stále pokračuje.

Studuji první úroveň na lektorku kundalini jógy na škole Sikh Center Mexico.

Ráda lidem pomáhám otevírat jejich srdce a pracovat na sobě samých v průběhu jejich léčebného retreatu a ceremonií.

Kenya 

Pomocník světla, pochází z Mexico city, její duchovní cesta začala již velmi brzy. Má dlouholeté zkušenosti s posvátnými rostlinami, pomáhá lidem při ceremoniích a léčebných retreatech svojí péčí a silnou empatií.

Kenyi

Facilitátor a duchovní průvodce, pochází z Mexika. Jeho předkové byli šamani, a tak hrdě pokračuje v jejich rodinné šamanské tradici. Má veškeré dispozice, znalosti a dlouholeté zkušenosti k léčení a ceremoniím s přírodními medicínami.

Carlos

Pochází z Mexika, na své spirituální cestě rád pomáhá lidem, a to především svým srdcem. Je velmi oddaný, skromný a rozvážný.

Israel

Pochází z Mexika, má dlouholeté zkušenosti, je velmi klidný a mírumilovný člověk, doslova přináší klid a mír při ceremoniích a léčebných pobytech. Jeho duch vás provází na vaší spirituální cestě jako orel a pomáhá vám najít cestu.