SANANGA (Oční kapky)

Přestože je Sananga známá svými účinky na zlepšení zraku, tato posvátná a mocná medicína se používá také k léčení duchovních nemocí. Není žádným tajemstvím, že nemoci těla mají své duchovní příčiny. Sananga vyčistí mysl, čímž získáte zcela nový způsob vnímání. Je prostoupena záměry absolutní jasnosti a koncentrace.

Léčivé využití a účinky Sanangy

Čistý duch Sananga podporuje hlubokou očistu zablokovaných energií na fyzické a duchovní úrovni. Tyto oční kapky získané z kořenů a kůry Tabernaemontana undulata dokáží najít příčiny vašich nemocí a psychických bloků, což vede k úplné rovnováze, soustředění a klidu mysli. Tyto kapky rozšíří duchovní vědomí a zlepší vaši schopnost vidět a číst záměry druhých lidí. Sananga také zlepšuje vaši vizi, což je důležité pro budoucí vizualizace a předpovědi. Kromě toho se kapky používají také ke zlepšení očních problémů, jako je krátkozrakost, vnímání hloubky a barev, definice obrazu a přesnost detekce. Tento magický lék je indikován také k léčbě závažných očních onemocněních, jako je zelený a šedý zákal.

Jak se Sananga aplikuje?

Doporučujeme si najít tiché místo buď v přírodě, nebo doma v klidném prostředí s meditativní hudbou. Lehněte si na záda, případně si sedněte, aby se dala Sananga dobře aplikovat. Je důležité aplikovat pouze jednu kapku do každého oka. Poté musíte chvíli mrkat víčky, aby se tekutina dobře rozprostřela. Po aplikaci mějte zavřené oči.

Většina uživatelů krátce po aplikaci pociťuje silné pálení a uvolnění energie do celého těla. Tyto účinky však odezní po 10–15 minutách a lze je zmírnit soustředěním se na svůj dech a vizualizací toho, jak bolest odstraňuje vaše zablokované energie a vytváří hluboké uzdravení. Kromě toho se může objevit i zvracení, což je další indikace pro odstranění vašich bloků. Zkuste se plně odevzdat a co nejvíce se uvolnit.

Sanangu můžete používat denně, ale musíte dodržovat naše instrukce a držet se svých silných léčebných záměrů, proč si chcete Sanangu aplikovat, abyste dosáhli nejlepších výsledků.