VAKCÍNA DO DŽUNGLE „KAMBO“

Nemoc je součástí života a životní zkušenosti, ale existuje lepší způsob, jak žít ve zdraví a lásce. Jedním z těchto řešení je Kambo, mocná léčitelka. Jde o sekret jedné z největších žijících žab Phyllomedusa bicolor v severní Amazonii. Její sílu znají dobře místní domorodé kmeny Matses, Katukina, Kaxinawa nebo Yawanawa, které tuto medicínu používaly odpradávna.

Tradičně bylo Kambo používáno hlavně jako medicína pro léčení stavu zvaného Panema, což se dá přeložit jako „nemoc neúspěšného lovce”. Když lovec dlouho neměl úspěch, ztratil sebevědomí a začaly se v něm hromadit negativní emoce, dostavila se apatie, lenost a nechuť do života. Dnes bychom to nazvali jako syndrom vyhoření.

Kambo dokáže velmi efektivně uvolnit tyto toxické energie a vrátit vám úspěch do života. Muži jej také tradičně používali k získání sexualní přitažlivosti, sexuálního apetitu a lepších intuitivních schopností při lovu.

Obsahuje všechny čtyři prvky léčby a přináší působivou integraci všech aspektů vašeho bytí. Kambo je úžasným nástrojem k pročištění celého vašeho systému na všech úrovních:

  • Fyzická očista: Čistí tělo od všech toxinů (znečištění vody, potravinářské chemikálie, kovy atd.), detoxikuje játra, ledviny, trávicí systém, jde o přírodní antibiotikum, posiluje imunitní systém a ničí patogenní mikroorganismy.
  • Mentální očista: Vyrovnává obě hemisféry mozku, synchronizuje tok energie mezi srdcem a myslí, kterou odděluje od těla. Skáče do nových perspektiv a přivádí mysl do naprostého klidu, léčí návykové chování a umožňuje vědomí převzít kontrolu nad životem.
  • Emoční očista: Aktivuje srdce, takže emoce jsou lépe zpracovávány, odstraňuje stagnující pocity a připoutanost. Poskytuje uvolnění, které vám umožní cítit čistou emocionální rovnováhu. Uživatel tak vnímá zdravější spojení s přírodou, zvířaty, rostlinami i lidmi.
  • Duchovní očista: Srovnává tok energie celého těla, zvyšuje synchronizaci a posiluje spojení mezi různými aspekty vašeho bytí. Spojuje vás se zemí a nebem, čistí spojení s duchovními říšemi, zlepšuje vnímání, otevírá perspektivy, vnímá vaši skutečnou vnitřní podstatu a pomáhá integrovat ducha do vaší fyzické zkušenosti prostřednictvím vyrovnání a osobního zmocnění.

Kambo je medicína, ale slovo medicína se nesmí plést se slovem lék ani nesmí sloužit jako suplement lékařské péče. V moderním světě používáme Kambo pro posílení imunitního systému, detoxu organismu, zvýšení energie a pro získání pozitivního stavu mysli.

Působí v těle totiž tak, že velmi intenzivním způsobem uvolní nastřádané psychické bloky, negativní vzorce či závislosti. Tím umožňuje posílení imunitního systému. Tělo si potom samo poradí s jakoukoli nemocí, zvlášť pokud ho podpoříme zdravou stravou a dostatkem pohybu.

Kambo navíc obsahuje velmi široký koktejl peptidů, které hrají velmi významnou roli při vrácení těla do rovnováhy. Jeden z nich, dermorphin, je dokonce 40x silnější než morfin, a tak efektivně pomáhá při řešení chronických bolestí.

Jak se Kambo aplikuje?

Když vidíte na internetu různá videa z Amazonie, kde lidé prožívají velmi těžké procesy, neznamená to, že to samé zažijete také u nás. Mohlo se jednat o velmi silné Kambo s vysokým počtem bodů, což je velmi nebezpečné. V lepším případě má potom klient jen velmi nepříjemnou zkušenost. U nás dostanete napoprvé 1 bod, přidáváme podle průběhu až do 3 bodů.

Kambo je aplikováno výhradně na prázdný žaludek, minimálně 8 hodin se nic nekonzumuje.
Potom je třeba vypít  se vypálí tenkým dřívkem maličké body do kůže. Body po zahojení nechají slabě viditelnou jizvičku, která časem zmizí. Vypálení téměř nebolí.

Během krátké doby pocítíte teplo po celém těle, bušení srdce a dočasně vám oteče obličej (většinou otok opadne během 30–120 minut po ošetření, někdy může zůstat i déle). Potom se přidávají další body, až dojde k očistnému zvracení, u kterého zmizí pocit nevolnosti a dostaví se pocity uvolnění, radosti, klidu, prázdnoty a někdy i euforie. Při opakování se nepříjemné pocity zmenšují. Po cca 20–40 minutách se Kambo medicína odstraní a můžete jít odpočívat.